Titulinis PEIS ket PEIS cob PEIS sap Naujienos Apie mus Kontaktai
 

Kas yra PEIS ket?

PEIS ket - tai vairavimo mokykloms skirta informacinė sistema. Ji supaprastina ir pagerina būsimų vairuotojų apmokymo procesą, bei leidžia kontroliuoti visą studentų parengimo eigą.

Nuotolinis mokymas

Sistemos pagalba vairavimo mokykloms atsiveria galimybės mokyti ir testuoti studentus ne tik klasėse, bet ir nuotoliniu budu (internetu). Modulinė sistema leidžia mokytis palaipsniui, pagal labiausiai dominančias temas. Sistemą galima adaptuoti pagal mokyklos mokymo metodiką ir egzaminuoti studentus pagal norimus KET paragrafus ar kategorijas, o visą mokymo procesą pritaikyti individualiems studetams ar jų grupėms.

Klausimų kūrimas

Yra galimybė patiems kurti arba redaguoti jau esamus klausimus, skirstyti juos pagal temas ir kategorijas. Į sistemą yra įdiegti aukštos kokybės trimačiai paveikslėliai kurie nuolat pildomi. Sistema neriboja nei klausimų, nei teisingų atsakymų skaičiaus. Išspręndę testą, studentai gali peržvelgti kiekvieną spęstą klausimą ir matyti tam klausimui priskirtą išsamų atsakymo paaiškinimą. Pagal nutylėjimą pažymėta parinktis "rečiausiai pakliūnantys klausimai" fiksuoja visus kiekvieno studento spęstus klausimus ir temas ir automatiškai parenka dar nespręstus ar rečiausiai pasitaikančius.

Bazinį 1000 klausimų paketą sudarė Vladimiras Kostygovas. Taip pat dėkojame visiems mūsų partneriams prisidėjusiems prie klausimų kūrimo ir tobulinimo

3D paveikslėlių pavyzdžiai

* Griežtai draudžiama naudoti ar platinti paveikslėlius be ©PEIS sutikimo.

Analizė

Analizė – šis galingas sistemos modulis leidžia teorijos dėstytojui matyti realią grupės ar kiekvieno studento apmokymo situaciją. Detalių ataskaitų pagalba galima stebėti jų žinių lygį. Įrankis leidžia ne tik puikiai paruošti studentą, bet ir yra labai svarbus besimokantiems eksternu. Nepriklausomai nuo to kur testuosis ar mokysis studentas – namuose, jam patogiu laiku ar vairavimo mokyklos klasėje – visi duomenys lieka mokyklos sistemoje. Visos analizės vykdomos ir stebimos realiu laiku.

KET biblioteka

Į studento aplinka įdiegta visa KET biblioteka. Elektronineje KET bibliotekoje įdiegtos paieškos pagalba galima akimirksniu rasti visą dominančią informaciją. Esant poreikiui visą KET informaciją ir paveikslėlius vairavimo mokyklos gali koreguoti ar keisti sistemoje pačios.

Naudojimas

Kurdami sistemą, PEIS specialistai didelį dėmesį skyrė naudojimosi patogumui. Visos vairavimo mokyklos, įsigijusios šią sistemą, bus nemokamai apmokytos kaip ja naudotis. Iškilus klausimams ar neaiškumams, galima susisiekti su PEIS specialistais, kuris išsamiai į visus Jūsų rūpimus klausimus ir išspręs visas iškilusias problemas!

PEIS ket yra visapusiška, lengvai naudojama ir patikima studentų apmokymo informacinė sistema, neturinti analogų rinkoje. Įsigykite PEIS ket jau šiandien!


Susiekite su mumis
PEIS ket prezentacija

Dažniausiai užduodami klausimai

Šią sistemą turbūt sunku valdyti?

Ne, ši informacinė sistema labai intuityvi, ja paprasta naudotis.

Jei studentas atliks testus internetu, ar aš matysiu jo rezultatus?

Taip, nes nepriklausomai nuo to, ar testuojama klasėje, ar internetu (namuose), visi duomenys lieka mokyklos sistemoje.

Ar galėsiu testuoti studentus internetu?

Taip, kiekvienas studentas gauna unikalų prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurių pagalba gali mokytis ir testuotis internetu.

Ar įmanoma testuoti studentus palaipsniui, pagal tuo metu mokykloje dėstomas temas?

Taip, sistemoje yra galimybė atlikti testus tik iš dėstytojo užduotų temų.

Ar galima studentus testuoti klasėje ar tik internetu?

Galima studentus testuoti ir klasėje ir internetu.

Ar nuotolinis mokymas papildomai kainuos?

Nuotolinis mokymas Jums papildomai nekainuos.

Ar studentas po išpręsto testo gali matyti savo klaidas?

Taip, po kiekvieno išspęsto testo yra pateikiama užduotų klausimų suvestinė, kurioje studentas gali matyti teisingus atsakymus ir analizuoti savo klaidas.

Kas yra Analizė?

Analizė – tai galingas sistemos modulis, leidžiantis teorijos instruktoriui matyti realią grupės ar kiekvieno studento apmokymo situaciją, o detalių ataskaitų pagalba stebėti studentų žinių lygį.