Titulinis PEIS ket PEIS cob PEIS sap Naujienos Apie mus Kontaktai
 
Naujienos

2013.09.02

Ginklo savigynai testai

Mes paruošėme naują Portalą, skirtą asmenims besiruošiantiems ginklo savigynai egzaminui, kuris yra privalomas visiems pageidaujantiems įsigyti ginklą savigynai. Tikimės naujoji sistema bus Jums geras pagalbininkas ir užtikrint tinkamą Jūsų žinių lygį prieš egzaminą! Portalas pasiekiamas adresu: savigyna.peis.lt


2013.08.01

Bendrųjų mąstymo gebėjimų testai Valstybės tarnautojams

Valstybės tarnybos portale valstybestarnyba.peis.lt , pridėti klausimai iš bendrųjų mąstymo gebėjimų testo dalies užduočių, leidžiančių geriau pasiruošti Valstybės tarnybos egzaminui pagal naująją tvarka. Kviečiame visus besiruošiančius šiam egzaminui būtinai išbandyti atnaujintus klausimus!


2013.01.03

Testai būsimiems medžiotojams

Sukūrėme dar vieną portalą, šį kartą būsimiems medžiotojams, kurie norėdami jais tapti privalo išlaikyti ir teorijos žinių patikrinimo egzaminą. Portalas pasiekiamas adresu medziokle.peis.lt .

Testai sudaryti iš visų Medžioklės egzamino metu privalomų mokėti temų: aplinkosauga, raudonoji knyga, saugus elgesys medžioklėje, medžioklės technologija ir kitų. Viso sistemoje surinkta virš 1500 klausimų.


2012.09.24

Testai būsimiems Valstybės tarnautojams

UAB „PEIS“ sukūrė naują portalą būsimiems Valstybės tarnautojams. Jis pasiekiamas adresu valstybestarnyba.peis.lt .

portale galite rasti visus anskčiau viešai skelbtus konkursų į valstybės tarnybą testų bendruosius klausimus. Portale galite ne tik spręsti klausimus pagal dominančius įstatymus, bet ir matyti savo klaidas, statistiką bei sekti savo žinių ir pasiruošimo lygį.


2012.05.08

Bandomoji PEIS ket versija

UAB “PEIS” siūlo naujieną visiems besimokantiems kelių eismo taisykles. Nuo šiol visi norintys gali nemokamai išbandyti PEIS ket testavimosi informacinę sistemą internete nemokamai! Tam nereikia jokių registracijų ar dalyvio mokesčių – tiesiog užsukite pasinaudodami šia nuoroda ir išbadykite save!

Bandomoji versija yra pilnai funkcionuojanti, tačiau jos klausimų bazė apribota iki 150 klausimų. Visiem norintiems gauti priėjimą prie neapribotos versijos siūlome kreiptis į mus el. paštu info@peis.lt, nurodant savo gyvenamąją vietą ir mes Jus nukreipsime į artimiausią vairavimo mokyklą turinčią pilną PEIS ket versiją su daugiau nei 1000 klausimų, su asmenine mokinio pasiekimų analize, bei galinčiais Jums patarti profesionaliais teorijos dėstytojais!


2012.04.01

PEIS SAP

UAB “PEIS” pristato savo naują produktą mažmeninės prekybos ir sandėlio informacinę sistemą PEIS sap.

Sistema leidžia valdyti visos įmonės ir jos filialų pardavimus, užsakymus, prekių ir gaminių likučius, lojalumo ir nuolaidų sistemas, tvarkyti sąskaitas, vykdyti pardavimus per POS, ji turi galingą analitinį modulį bei centrinį pardavimų stebėjimą ir duomenų valdymą. Visus norinčius sužinoti daugiau ar nemokamai išbandyti naująją PEIS gaminį, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@peis.lt


2012.02.01

PEIS ket egzaminavimo modulis

Šiuo metu jau visose vairavimo mokyklose įdiegtas PEIS ket egzaminavimo modulis

Šiuo metu jau visose vairavimo mokyklose įdiegtas PEIS ket egzaminavimo modulis atitinkantis naujausius Mokinių mokymo kurso teorijos žinių galutinių įskaitų vykdymo tvarkos reikalavimus patvirtintus Valstybinės kelių transporto inspekcijos viršininko 2011 m liepos 7 d. įsakymu Nr. 2B-274:

- Egzaminas gali būti pradėtas tik įvedus dėstytojo slaptažodį
- Visi testai sudaryti iš 30 klausimų su 4 galimais atsakymų variantais
- Sudaryta galimybė atsispausdinti mokyklos tvirtinamus egzamino klausimus
- Įvesta egzamino vertinimo balais sistema
- Sukurta galimybė atsispausdinti egzamino rezultatą su visai mokinio duomenimis

Taip pat mokinių aplinkoje atsirado modulis „Mano statistika“, leidžiantis mokiniams patiems matyti savo spręstus testus, vertinti ir analizuoti savo statistiką pagal klausimų temas bei konkuruoti savo pasiekimais su kitais mokiniais.


2011.11.09

Dėl galutinės įskaitos filmavimo

Dėl nuo 2012 m. sausio 1 d. įsigaliojančių naujų reikalavimų praktinio vairavimo galutinės įskaitos vaizdo ir garso įrašų darymo, saugojimo ir naudojimo


Vienas iš naujųjų reikalavimų vairavimo mokykloms yra privalomas galutinių įskaitų vaizdo ir garso įrašų darymas ir saugojimas. Siūlome trumpai apžvelgti naujuosius reikalavimus (Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2011-07-27 d. įsakymas Nr. 2B-299 „Dėl praktinio vairavimo įgūdžių galutinės įskaitos vaizdo ir garso įrašų darymo, saugojimo, vaizdo ir garso įrašymo įrangos naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“), atkreipdami dėmesį į svarbiausiuosius iš jų, bei apžvelgdami ar pasiūlydami šių reikalavimų įgyvendinimo būdus bei mūsų siūlomus sprendimus.
Bus daromi tik galutinės įskaitos įrašai ir tik B, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E ir DE kategorijų transporto priemonėms – atkreipkite dėmesį A kategorijos nėra.
Visi įrašai yra vaizdo ir garso – atkreipkite dėmesį garso įrašai turi įrašinėti garsą mokomosios transporto priemonės viduje. Vaizdo kameros su mikrofonu įrašus daro į elektronines laikmenas. Jomis gali būti SD, miniSD, microSD ar XD formato atminties kortelė arba USB atmintinė. Taigi, iš šių reikalavimų matome kad vaizdo kameros turi būti su išorinė (keičiama) informacijos laikmena, ir negali įrašinėti į savo vidinę atmintį. Mūsų partenių Digisfera siūlomas registratorius įrašinėja būtent į SD tipo korteles). Vairavimo mokyklos turi turėti vaizdo ir garso įrašų archyvą. Juo gali būti serveris, kompiuteris ar tiesiog išorinis kietasis diskas. Tai yra labai svarbus punktas, kadangi jis aprašo mokyklų atsakomybę ir įpareigoja saugoti šiuos įrašus. Visų pirma įrašai turi būti saugomi vienerius metus po kursų baigimo liudijimo išdavimo datos (arba ilgiau jei vyksta teisminiai ginčai). Antra, vairavimo mokyklos privalo užtikrinti, kad archyve saugomi vaizdo ir garso įrašai būtų apsaugoti nuo kenksmingos programinės įrangos (kompiuterinių virusų), vaizdo ir garso įrašai nebūtų suklastoti, sugadinti ar prarasti dėl techninių ar kitų priežasčių, nebūtų perduoti tretiesiems asmenims ar laikomi tretiesiems asmenims prieinamoje vietoje. Taip pat, yra nurodyta kad vairavimo mokykla gali daryti atsargines kopijas apsisaugodama nuo praradimo. {PEIS rekomenduoja naudoti ne tik privalomą saugojimą vairavimo mokykloje, pačiu paprasčiausiu būdu - išoriniame diske, bet ir perduoti kopiją saugojimui PEIS serveryje. Tokiu būdu vaizdo įrašai bus ne tik susieti su kiekvienu PEISket sistemoje esančiu mokiniu, bet ir bus užtikrinti reikalavimai dėl įrašų apsaugos nuo kenksmingos programinės įrangos bei visa įrašų saugojimo užtikrinimo atsakomybė atiteks PEIS, o kadangi įrašai serveryje yra dubliuojami ir jų praradimo galimybė bus artima nuliui.
Kiekvienos transporto priemonės vaizdo ir garso įrašymo įrangą privalo sudaryti mikrofonas, dvi arba daugiau vaizdo kameros bei įrašomo įrenginys, taigi viso min. 4 įrangos vienetai. {Kaip ir sliūloma Digisfera sprendime}. O vaizdo įrašo greitis turi būti ne mažesnis kaip 10 kadrų per sekundę, o pačiame įraše turi būti rodoma įrašo data ir laikas.
Atkreipiame dėmesį kad, naudojamos programinės įrangos nustatymuose turi būti galimybė įvesti vairavimo instruktoriaus vardo pirmą raidę ir pavardę bei naudojamos transporto priemonės valstybinį numerį. Taigi, nepriklausomai kur bus saugojami vaizdo įrašai, jie privalo turėti programinę įrangą su tokiomis galimybėmis. Mes siūlome tai valdyti per PEISket informacinės sistemos studentų aplinką, tam bus sukurtas papildomas informacinis laukas kuriame ši informacija ir bus matoma, visiškai nepriklausmai kur fiziškai saugojamas įrašas – išoriniame diske ar PEIS serveryje.
Toliau, nestandartinis reikalavimas, įrašymo įrangoje turėti specialų mygtuką, kurį paspaudus, įraše būtų realiu laiku užfiksuotas įvykis, kuomet mokinys padarė klaidą. {Tokio mygtuko, vaizdo registratoriai neturi, todėl Digisfera specialiai modifikavo regsitratorių, kad šis atitiktų keliamus reikalavimus. Primename, kad UAB „Digisfera“ mūsų esamiems klientams taiko 15% nuolaidą registratoriaus kainai, o mes užtikriname, kad visi archyvas galės būti valdomas per PEISket programinę įrangą, bei rekomenduojame įrašus saugoti išoriniame kietajame diske, kuris bus matomas PEIS programinėje įrangoje arba PEIS serveryje (dėl įrašų dydžio, ši paslauga apmokestinama papildomai). Jei Jūs dar neesate mūsų klientai, siūlome kreitptis į mus ir mes Jums patarsime koks spręndimas Jums būtų tinkamiausias!
Tel. pasiteiravimui: +370 683 69 353 arba +370 685 41 988


2011.03.14

Naujas produktas - PEIS cob

Tai informacinė apskaitos sistema skirta visų vairavimo mokykloms reikalingų dokumentų tvarkymui ir apskaitai, leidžianti lengvai valdyti sutartis, mokėjimus, tvarkaraščius, leidimus, baigimo liudijimus ir kitus kasdieninius vairavimo mokyklų dokumentus.

Sistemoje realizuotas vairavimo mokyklų tranporto priemonių valdymas, studentų registracija praktiniams vairavimo užsiėmimams internetu, nuomonių ir atsiliepimų apie dėstytojus sistema. Tai pat sukurta tiesioginė sąsaja su VĮ „Regitra“ – automatinių servisų pagalba visi Jūsų įmonės „Regitrai“ reikalingi dokumentai, tokie kaip sutartys, baigimo liudijimai ir instruktorių duomenys bus automatiškai persiunčiami ir įrašomi į „Regitros“ duomenų bazes.


2011.01.11

PEIS ket sulaukė susidomėjimo užsienyje

UAB “PEIS” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Rusijos įmone OOO “GS Integracija”, dėl PEIS produktų atstovimo Rusijos Federacijoje.

UAB “PEIS” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Rusijos įmone OOO “GS Integracija”, dėl PEIS produktų atstovimo Rusijos Federacijoje. Tam PEIS informacinė sistema buvo pilnai išversta į rusų kalbą, meniu punktai ir valdymo aplinka adaptuota Rusijos rinkos poreikiams, į sistemą integruotos Rusijos kelių eismo taisyklės ir Valstybiniai bilietai. Šiuo metu PEIS ket jau sėkmingai naudojasi ir rusų studentai!Susiekite su mumis
PEIS ket prezentacija